BSI BIM Eğitimi

Mevcut veya gelecekteki BIM projelerini karşılamak için doğru becerilere sahip misiniz? BIM günlük işiniz haline geldikçe, ekiplerinizin yetkinliğini ve BIM projelerinde tutarlılığı nasıl sağlayabilirsiniz?

TTMD Akademi ve IBPSA Türkiye koordinatörlüğünde yürüteceğimiz BIM eğitimlerimizle size bir BSI Güven İşareti (BSI Mark of Trust) vererek müşterilerinize ve tedarikçilerinize BIM becerilerinizin doğrulandığına dair güvence sağlayacaksınız. Kursları ve sınavlarını başarıyla tamamlayarak Uygulayıcı veya Profesyonel statüsüne ulaşabilirsiniz. İki bölümden oluşan bu eğitimin her bölümü için ayrı ayrı veya ikisine birden kayıt yaptırabilirsiniz.”

BSI (The British Standards Institution - İngiliz Standartları Enstitüsü)BIM Proje Bilgisi Uygulayıcısı (BIM Project Practitioner) eğitiminin ilk bölümü 12-13 Ağustos, ikinci bölümü 19-20 Ağustos tarihlerinde yapılacaktır ve 3 modülden oluşan bu eğitim iki hafta sonu toplam 4 gün sürecektir. Eğitim tarih ve diğer detaylarını bizi 0 216 464 93 50 numaralı telefondan arayarak veya ttmd.istanbul@ttmd.org.trden bize e-posta göndererek öğrenebilirsiniz. Bu eğitim fırsatını kaçırmamak için hemen https://forms.gle/1VqKhY33QiKrmjpL6bağlantısından ön kayıt forumunu doldurarak kaydolun.

BSI BIM Professional Sertifika Eğitim tanıtım
 
BIM Egitim_BSI_TR
 
BSI_BIM_Guide_TR
 
 


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr