Önceki Yönetim Kurulları ve Organları

 

 TTMD 1. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan, Başkan

 Akdeniz Hiçsönmez, Başkan Yardımcısı

 Rüknettin Küçükçalı, Başkan Yardımcısı

 Numan Şahin, Genel Sekreter

 H. Yavuz Alp, Sayman

 Bülent Özgür

 Ersin Gürdal

 İbrahim Biner

 Mustafa Özkayalar

 TTMD 1. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Selçuk Bayer

 Halim İnan

 Muammer Özdemir

 Aziz İnanç

 Bahri Türkmen

 Şinasi Çolak

 Erdinç Boz

 İsmail Özgüle

 Bünyamin Ünlü

 TTMD 1. Dönem Denetim Kurulu

 Fatma Çölaşan

 Ömer Kantaroğlu

 Gazanfer Uğural

 TTMD 1. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Tevfik Reyhan

 Ali Helvacı

 Hayri Yılmaz

 TTMD 1. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Bedi Korun

 Baycan Sunaç

 Macit Toksoy

 TTMD 1. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Tevfik Reyhan

 Ali Helvacı

 Hayri Yılmaz

 

TTMD 2. Dönem Yönetim Kurulu

Numan Şahin, Başkan

Mustafa Özkayalar, Başkan Yardımcısı

Rüknettin Küçükçalı, Başkan Yardımcısı

Serdar Gürel, Genel Sekreter

Ömer Kantaroğlu, Sayman

Bahri Türkmen

Baycan Sunaç

Bünyamin Ünlü

Hüseyin Erdem

 

TTMD 3. Dönem Yönetim Kurulu

Serdar Gürel, Başkan

Prof. Dr. Macit Toksoy, Başkan Yardımcısı

Rüknettin Küçükçalı,  Başkan Yardımcısı

Ayhan Razgat, Genel Sekreter

İbrahim Güray, Sayman

Akdeniz Hiçsönmez  

Bünyamin Ünlü

Erdinç Boz

Serper Giray


TTMD 3. Dönem Temsilcilikler

Ankara, Aziz İnanç

İzmir, Haluk Alay

 
 

 TTMD 4. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Ömer Kantaroğlu, Başkan

 Erdinç Boz, Başkan Yardımcısı

 İhsan Önen, Başkan Yardımcısı

 Ayhan Razgat, Genel Sekreter

 İbrahim Güray, Sayman

 Engin Kenber

 Hüseyin Erdem

 Prof. Dr. Macit Toksoy

 Orhan Turan

 Şadan Çelik

 Yalçın Kayalıoğlu

 TTMD 4. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Selçuk Bayer

 Kemal Bıçakçı

 Şeniz Dedeağaç

 Bahri Türkmen

 Seçkin Nartur

 Levent Tosun

 Bülent Özgür

 Fatma Çölaşan

 Suat Şahin

 TTMD 4. Dönem Denetim Kurulu

 Orhan Cazgır

 Aziz İnanç

 Yavuz Alp

 TTMD 4. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Tarık Aktüccar

 Ünver Eğrikavuk

 Ahmet Arısoy

 TTMD 4. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Numan Şahin

 Rüknettin Küçükçalı

 TTMD 4. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Kevork Çilingiroğlu

 Erdoğan Atakar

 Salih Kızıklı

 

 TTMD 5. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Engin Kenber, Başkan

 Erdinç Boz, Başkan Yardımcısı

 İbrahim Güray, Başkan Yardımcısı

 İhsan Önen, Başkan Yardımcısı

 Filiz Pehlivan, Genel Sekreter

 Selçuk Bayer, Sayman

 Abdullah Bilgin

 Prof. Dr. Hikmet Karakoç

 Hüseyin Erdem

 Mustafa Bilge

 Orhan Turan

 Serper Giray

 Şadan Çelik

 TTMD 5. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Abdullah Bilgin

 Orhan Turan

 Korkut Varol

 Seçkin Nartur

 Baycan Sunaç

 İrfan Çelimli

 Barbaros Demiralp

 Suat Şahin

 Mehmet Üzer

 Murat Gürenli

 Orhan Gürson

 TTMD 5. Dönem Denetim Kurulu

 Ünver Eğrikavuk

 Halim İman

 Bahri Türkmen

 TTMD 5. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Orhan Cazgır

 Aytekin Çakır

 Yavuz Alp

 TTMD 5. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Numan Şahin

 Akdeniz Hiçsönmez

 TTMD 5. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek) 

 Ömer Kantaroğlu

 Serdar Gürel

 Bülent Özgür

 

 TTMD 6. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Erdinç Boz, Başkan

 Abdullah Bilgin, Başkan Yardımcısı

 Halim İman, Başkan Yardımcısı

 Hüseyin Erdem, Başkan Yardımcısı

 Dr. İbrahim Çakmanus, Genel Sekreter

 Selçuk Bayer, Sayman

 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç

 Cafer Ünlü

 Gökhan Özbek

 Hırant Kalataş

 İbrahim Akdemir

 Sarven Çilingiroğlu

 Zeki Aksu

 TTMD 6. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Erdinç Sayın

 Meriç Sapçı

 Murat Gürenli

 Aytekin Çakır

 Ayhan Razgat

 Öner Boysan

 Haluk Altay

 Handan Özgen

 Esra Ataker

 Ömer Köseli

 İsmet Mura

 Oğuz Keş

 Orhan Cazgır

 TTMD 6. Dönem Denetim Kurulu

 Ünver Eğrikavuk

 Fatma Çölaşan

 Rüknettin Küçükçalı

 TTMD 6. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Yavuz Alp

 Bünyamin Ünlü

 İrfan Çelimli

 TTMD 6. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Akdeniz Hiçsönmez

 Numan Şahin

 TTMD 6. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Serdar Gürel

 İbrahim Güray

 Ömer Kantaroğlu

 

 TTMD 7. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Hüseyin Erdem, Başkan

 Abdullah Bilgin, Başkan Yardımcısı

 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Başkan Yardımcısı

 Hırant Kalataş, Başkan Yardımcısı

 Dr. İbrahim Çakmanus, Genel Sekreter

 Orhan Gürson, Sayman

 Cafer Ünlü

 Gürkan Arı

 Handan Özgen

 Levent Alatlı  

 Seden Çakıroğlu

 Tufan Tunç

 Zeki Aksu

 TTMD 7. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Erdinç Sayın

 Fevzi Özel

 Mehmet Aras

 Selman Tarmur

 Murat Aydemir

 Eser Çizer

 Tuğba Altıok

 Tamer Şenyuva

 Murat Gürenli

 Bora Türkmen

 Selami Orhan

 Suat Şahin

 TTMD 7. Dönem Denetim Kurulu

 Halim İman

 İsmet Mura

 Recep Yıldız

 TTMD 7. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Selçuk Bayer

 Gökhan Özbek

 Yavuz Alp

 TTMD 7. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Kevork Çilingiroğlu

 Akdeniz Hiçsönmez

 TTMD 7. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Bünyamin Ünlü

 İbrahim Akdemir

 Oğuz Keş

 

TTMD 7. Dönem Temsilcilikler

Adana, A. Oğuz Keş

Ankara, Bora Türkmen

Bursa, İbrahim Akdemir

Eskişehir, Ramazan Yazgan

İstanbul, Kani Korkmaz

İzmir, Müjdat Şahan

Kocaeli, Dr. Kemal Gani Bayraktar

Konya, Öner Boysan

Samsun, Mustafa Türkoğlu

Zonguldak, Necdet Canbulat

 
 

 TTMD 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Abdullah Bilgin, Başkan

 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Başkan Yardımcısı

 Fevzi Özel, Başkan Yardımcısı

 Hırant Kalataş, Başkan Yardımcısı

 Dr. İbrahim Çakmanus, Genel Sekreter Üye

 Aytekin Çakır, Sayman

 Cafer Ünlü

 Gürkan Arı

 Handan Özgen

 Levent Alatlı

 Murat Gürenli

 Tufan Tunç

 Tunç Korun

 TTMD 8. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Artuğ Fenercioğlu

 Bora Türkmen

 Levent Acar

 Tuba Bingöl Altıok

 Mustafa Çetin

 Eser Çizer

 Ayşen Hamamcıoğlu

 Fatih Öner

 Müjdat Şahan

 Suat Şahin

 Ramazan Yazgan

 Oğuz Aydoğdu

 Selami Orhan

 TTMD 8. Dönem Denetim Kurulu

 İsmet Mura

 Bahri Türkmen

 Recep Yıldız

 TTMD 8. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Selçuk Bayer

 İrfan Çelimli

 Orhan Gürson

 TTMD 8. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Kevork Çilingiroğlu

 Akdeniz Hiçsönmez

 TTMD 8. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Engin Kenber

 İbrahim Giray

 Bünyamin Ünlü

 

TTMD 8. Dönem Temsilcilikler

Ankara, Ali Rıza Dağlıoğlu

Samsun, Mustafa Türkoğlu

Bursa, İbrahim Akdemir

İstanbul, İ. Zeki Aksu

Eskişehir, Ramazan Yazgan

İzmir, Müjdat Şahan / Güniz Gacaner

Zonguldak, Necdet Canbulat

Kayseri, Prof.Dr. Necdet Altuntop

Denizli, İ. Hakkı Gerelioğlu

Antalya, Ayşen Hamamcıoğlu

Kocaeli, Dr. Kemal Gani Bayraktar

Adana, A. Oğuz Keş

 

 TTMD 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Cafer Ünlü, Başkan

 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Başkan Yardımcısı

 Hırant Kalataş, Başkan Yardımcısı

 M. Bülent Özgür, Başkan Yardımcısı

 Gürkan Arı, Genel Sekreter

 Aytekin Çakır, Sayman

 Fevzi Özel

 Güniz Gacaner

 Handan Özgen

 Kani Korkmaz

 Dr. Kemal Gani Bayraktar

 Murat Gürenli

 Zeki Aksu

 TTMD 9. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Ramazan Yazgan

 Ali Rıza Dağlıoğlu

 Artuğ Fenercioğlu

 Aybars Özer

 Bahri Türkmen

 Eren Kalafat

 Fatih Öner

 Fuzuli Topal

 İbrahim Üstün Tatlıdil

 Necdet Canbulat

 Suat Arzık

 Tamer Şenyuva

 Züleyha Özcan

 TTMD 9. Dönem Denetim Kurulu

 İsmet Mura

 Recep Yıldız

 Tuba Bingöl Altıok

 TTMD 9. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 İrfan Çelimli

 Orhan Gürson

 Selçuk Bayer

 TTMD 9. Dönem Onur Kurulu Üyeleri 

 Akdeniz Hiçsönmez

 Celal Okutan

 Kevork Çilingiroğlu

 TTMD 9. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Bahri Türkmen

 Bünyamin Ünlü

 Engin Kenber

 

TTMD 9. Dönem Temsilcilikler

Adana, Metin Karabacak

Ankara, Doruk Oflaz

Antalya, Ayşen Hamamcıoğlu

Bursa, İbrahim Akdemir

Denizli, Hakkı Gerelioğlu

Eskişehir, Ramazan Yazgan

İstanbul, Eser Çizer

İzmir, İbrahim Üstün Tatlıdil

Kayseri, Necdet Altuntop

Kocaeli, İlhan Tekin Öztürk

Konya, Aybars Özer

Samsun, Mustafa Türkoğlu

Zonguldak, Necdet Canbulat

 

 TTMD 10. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Gürkan Arı, Başkan

 Baycan Sunaç, Başkan Yardımcısı

 Hırant Kalataş, Başkan Yardımcısı

 M. Bülent Özgür, Başkan Yardımcısı

 Bünyamin Ünlü, Genel Sekreter

 Murat Gürenli, Sayman

 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç

 Güniz Gacaner

 Dr. Kemal Gani Bayraktar

 Ömer Köseli

 Ramazan Yazgan

 Sarven Çilingiroğlu

 Tuba Bingöl Altıok

 TTMD 10. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Fuzuli Topal

 İbrahim Üstün Tatlıdil

 Züleyha Özcan

 Onur Koca

 Atila Kantarman

 Ender İren

 Ayşen Hamamcıoğlu

 Metin Karabacak

 İbrahim Akdemir

 Hakkı Gerelioğlu

 Metin Yazman

 İlhan Tekin Öztürk

 Necdet Canbulat

 TTMD 10. Dönem Denetim Kurulu

 Aytekin Çakır

 Zeki Aksu

 İbrahim Çakmanus

 TTMD 10. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Doruk Oflaz

 Necdet Altuntop

 Aybars Özer

 TTMD 10. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Akdeniz Hiçsönmez

 Kevork Çilingiroğlu

 TTMD 10. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Erdinç Boz

 Engin Kenber

 Ömer Kantaroğlu

 

TTMD 10. Dönem Temsilcilikler

Adana, Metin Karabacak

Ankara, Züleyha Özcan

Antalya, Ayşen Hamamcıoğlu

Bursa, İbrahim Akdemir

Denizli, Tevfik Demirçalı

Eskişehir, Özcan Türkbay

İstanbul, Göksel Duyum

İzmir, İbrahim Üstün Tatlıdil

Kayseri, Necdet Altuntop

Kocaeli, İlhan Tekin Öztürk

Konya, Öner Boysal

Samsun, Orhan Cazgır

Zonguldak, Mustafa Eyriboyun

 

 TTMD 11. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Bahri Türkmen, Başkan

 Hakan Bulgun, Başkan Yardımcısı

 Celalettin Çelik, Başkan Yardımcısı

 Birol Eker, Başkan Yardımcısı

 Züleyha Özcan, Genel Sekreter

 Fuzuli Topal, Muhasip

 Fatih Öner

 Turgay Yay

 S.Cevat Tanrıöver

 Ali Rıza Dağlıoğlu

 Ufuk Atamtürk

 Metin Karabacak

 Özcan Türkbay

 TTMD 11. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Metin Yazman

 Onur Koca

 Ender İren

 Atilla Kantarman

 Orhan Bağran

 Ferhat Dön

 Ayşen Hamamcıoğlu

 Ali Aktaş

 Cevdet Ekşi

 Sedat Akaryıldız

 Nihal Sevindik

 Öner Boysan

 E. Aybars Özer

 TTMD 11. Dönem Denetim Kurulu

 Aytekin Çakır

 Murat Gürenli

 Ramazan Yazgan

 TTMD 11. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Bora Türkmen

 İbrahim Çakmanus

 Aykut Aslan

 TTMD 11. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Akdeniz Hiçsönmez

 Kevork Çilingiroğlu

 TTMD 11. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Erdinç Boz

 Engin Kenber

 Ömer Kantaroğlu

TTMD 11. Dönem Temsilcilikler

Adana, Seçkin Gençler

Ankara, Orhan Bağran

Antalya, Ayşen Hamamcıoğlu

Bursa, Cevdet Ekşi

Denizli, Tevfik Demirçalı

Eskişehir, Eray Önaşçı

İstanbul, Levent Acar

İzmir, Birol Yavuz

Kayseri, Serkan Büyükyıldız

Kocaeli, Savaş Demirtaş

Konya, Kağan Aydınbelge

Samsun, Orhan Cazgır

Zonguldak, Muzaffer Yılmaz

 

 TTMD 12. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Sarven Çilingiroğlu, Başkan

 Kani Korkmaz, Başkan Yardımcısı             

 Bahri Türkmen, Başkan Yardımcısı           

 Dr.Kazım Beceren, Başkan Yardımcısı

 Dr. Kemal Gani Bayraktar, Genel Sekreter

 Göksel Duyum, Sayman

 Ömer Okan Sever           

 Tamer Şenyuva

 Gökhan Ünlü    

 Orhan Bağran   

 Birol Eker           

 İbrahim Üstün Tatlıdil    

 Ayşen Hamamcıoğlu

 TTMD 12. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Nermin Köroğlu Isın

 Seçil Kızanlıklı İskender

 Emre Özmen

 Mehmet Tuna Yeşilırmak

 Şaban Durmaz

 Dinçer Durukafa

 Bora Atay

 Birol Yavuz

 Züleyha Özcan

 Aykut Aslan

 Kemal Gökay

 Mustafa Nuri Çetin

 TTMD 12. Dönem Denetim Kurulu

 Murat Gürenli

 Hırant Kalataş

 Celalettin Çelik

 TTMD 12. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Orhan Gürson

 Handan Özgen

 İbrahim Çakmanus

 TTMD 12. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan     

 Akdeniz Hiçsönmez       

 Erdinç Boz

 TTMD 12. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Engin Kenber

 Ömer Kantaroğlu

 Ersin Gürdal

 

TTMD 12. Dönem Temsilcilikler

Adana, Haşim Alan

Ankara, Kemal Gökay

Antalya, Serhat Bahşi

Bursa, Cevdet Ekşi

Denizli, Hasan Hüseyin Ökünç

Eskişehir, Haluk Sevinçli

İstanbul, Devrim Gürsel

İzmir, Birol Yavuz

Kayseri, Serkan Büyükyıldız

Kocaeli, Soner Biçer

Konya, Mustafa Altun

Samsun, Orhan Cazgır

 

 TTMD 13. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri

 Prof. Dr. Birol Kılkış, Başkan

 Sarven Çilingiroğlu, Başkan Yardımcısı

 Tamer Şenyuva, Başkan Yardımcısı

 Tuba Bingöl Altıok, Başkan Yardımcısı

 Dr. Kemal Gani Bayraktar, Genel Sekreter

 Birol Eker, Muhasip

 Haşim Alan

 Dr. Kazım Beceren

 Göksel Duyum

 Kemal Gökay

 Nermin Köroğlu Isın

 Gökhan Ünlü

 Birol Yavuz

 TTMD 13. Dönem Yönetim Kurulu (Yedek)

 Aykut Aslan

 Bora Atay

 Mustafa Nuri Çetin

 Hükmü Çömez

 Şaban Durmaz

 Dinçer Durukafa

 Seçkin Erdoğmuş

 Devrim Gürsel

 Seçil Kızanlık İskender

 Doğan Kaymal

 Züleyha Özcan

 Emre Özmen

 Tuna Yeşilırmak

 TTMD 13. Dönem Denetim Kurulu

 Dr. İbrahim Çakmanus

 Murat Gürenli

 Handan Özgen

 TTMD 13. Dönem Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Dr. Celalettin Çelik

 Orhan Gürson

 Hırant Kalataş

 TTMD 13. Dönem Onur Kurulu Üyeleri

 Celal Okutan

 Akdeniz Hiçsönmez

 Erdinç Boz

 TTMD 13. Dönem Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 Engin Kenber

 Ömer Kantaroğlu

 Ersin Gürdal

 

TTMD 13. Dönem Temsilcilikler

Adana, Emircan Muratlı

Ankara, Burak Akyaka

Antalya, Yalçın Özçelik

Bursa, Hamit Mutlu

Denizli, Fatih Yaşa

Diyarbakır, Şeyhmus Dedeoğlu

Eskişehir, Ferhat Gül

Gaziantep, Mehmet Cihan Beyhan

İstanbul, Görkem Kızıltan Ustalı

İzmir, Ahmet Demir

Kayseri, Fatih Koç

Kocaeli, Tülin Tosunoğlu

Konya, Oğuzhan Pamukçu

Samsun, Cem Gürel

 


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr