Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı

 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen, 2019-2020 Dönemi 5. Semineri 18.01.2019 tarihinde, “Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları” konusunda gerçekleştirildi. MMO İzmir Tepekule Kongre Merkezi  Ege Salonu’ndaki etkinliğe, Konuşmacı olarak  Numan Şahin katılırken seminer oturum başkanlığını Taner Kocaova yaptı.
Seminere, hayat kurtarma veya can güvenliği, yangından korunma yolları,  UL 555 yangın damperleri, yangına dayanımlı zonlar (kompartmanlar), zonlama yapmak için kullanılan yapı elemanlarını anlatarak başlayan Numan Şahin, daha sonra dumanın zehirli etkileri, duman damperleri ve duman kontrol sistemleri, dünyada yangın ve duman standartları,  EN Avrupa İnşaat Ürünleri Yönetmeliği, NFPA dokümanları ve binaların yangından korunması hakkında yönetmelikle ilgili geniş bilgiler paylaştı. Soru-cevap bölümünün ardından seminer İzmir Temsilciliğinin oturum başkanı ve konuşmacıya teşekkür belgesi takdimiyle son buldu.  
 
Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı Yangın ve Duman Damperlerinde EN ve UL Farkları ve Uygulama Detayları Anlatıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr