TTMD Üyelerine REHVA’dan Anlamlı Ödüller

REHVA Tasarımda Profesyonel Ödülü (REHVA Professional Awards in Design)
REHVA tarafından, bilim, teknoloji, tasarım ve eğitim alanlarından; Tasarım alanında REHVA Üye Derneğinin seçkin bir üyesine üstün başarılarından dolayı verilen bir ödüldür. REHVA Tasarımda Profesyonellik Ödülü (REHVA Professional Awards in Design), bu sene Değerli Meslektaşımız Sn. Fatma Çölaşan’a takdim edildi. Değerli Üyemiz Sn. Fatma Çölaşan’ı gönülden tebrik ediyor, mesleğimiz ve ülkemiz gelişimine sürdürdüğü katkılarına teşekkür ediyoruz.
 
REHVA Teknolojide Profesyonel Ödülü (REHVA Professional Award in Technology)
REHVA tarafından, bilim, teknoloji, tasarım ve eğitim alanlarından; Teknoloji alanında REHVA Üye Derneğinin seçkin bir üyesine üstün başarılarından dolayı verilen bir ödüldür. REHVA Teknolojide Profesyonel Ödülü bu sene Değerli Meslektaşımız Sn. Metin Duruk’a takdim edildi. Değerli Üyemiz Sn. Metin Duruk’u gönülden tebrik ediyor, mesleğimiz ve ülkemiz gelişimine sürdürdüğü katkılarına teşekkür ediyoruz.
 
REHVA Genç Bilim İnsanı Ödülü (REHVA Young Scientist Award)
REHVA tarafından, REHVA yetkinlik alanları kapsamındaki konularda tez, makale veya benzer öneme sahip çeşitli kısa yayınları bulunan, bilimsel araştırmalar yürüten genç bilim insanlarına olağanüstü araştırma çalışmalarından dolayı verilen bir ödüldür. REHVA Genç Bilim İnsanı Ödülü bu sene Değerli Meslektaşımız Sn. Dr. Ece Kalaycıoğlu Özdemir’e takdim edildi. Değerli Üyemiz Sn. Dr. Ece Kalaycıoğlu Özdemir’i gönülden tebrik ediyor, mesleğimiz ve ülkemiz gelişimine sürdürdüğü katkılarına teşekkür ediyoruz.
 
REHVA Fellowship
REHVA tarafından, REHVA'da yer alan yönetim kuruluna, komitelerine ve görev güçlerine üyelerine gönüllü yürüttükleri çalışmaları ve önemli katkılardan dolayı verilen bir ödüldür. REHVA Fellowship, bu sene Sn. Dr. Murat Çakan’a takdim edildi. Değerli Üyemiz Sn. Dr. Murat Çakan’ı gönülden tebrik ediyor, sektörün ve işbirliklerinin gelişimine sürdürdüğü katkılarına teşekkür ediyoruz.
 

TTMD Üyelerine REHVA’dan Anlamlı Ödüller TTMD Üyelerine REHVA’dan Anlamlı Ödüller TTMD Üyelerine REHVA’dan Anlamlı Ödüller
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr