TTMD Temsilcilik Toplantısı Dijital Ortamda Yapıldı

 

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu, Dernek Profesyonelleri ve Temsilcilerini eşgüdüm amacıyla bir araya getiren ve düzenli gerçekleştirilen “Temsilcilik Toplantısı” 25 Nisan 2020 tarihinde video konferans ortamında yapıldı.

Toplantıda TTMD Kurumsal İletişim Yöneticisi Ozan Yavuz son dönemde geliştirilen dijital altyapı ve bilgi yaygınlaştırma amaçlı iletişim çalışmaları hakkında bilgi vererek; başlayan webinar serisinin yoğun ilgi gördüğünü ve hem webinarların hem de TTMD Akademi eğitimlerinin GoToWebinar uygulaması ile devam edeceğini belirtti. Ardından söz alan TTMD Proje Yöneticisi Gamze Esener Erasmus+ programı kapsamında yürütülen iCOINS ve From Zero to Hero projelerinin süregelen çalışmaları, açılan hibe programları kapsamında yeni üretilerek başvuruları tamamlanan projeler ve geliştirilmesi devam eden projeler ile geliştirilen kurumsal işbirlikleri hakkında bilgi verdi.

Toplantıda kısa bir sunum ile söz alan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar, bu yıl itibariyle katılarak Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil etmekte olduğumuz Uluslararası Enerji Ajansı Teknoloji İş Birliği Programlarını, sanayi ve akademik çevrelerden meslektaşlarımızın benzer alanlarda yurtdışındaki gelişmelere ve teknoloji transferine erişiminin nasıl kolaylaşacağını ve bilgi üretimine nasıl katkı koyabileceğini tanıttı.

Toplantının devamında TTMD İl Temsilcileri, çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak, süre gelen salgın çerçevesinde bölgelerindeki gelişmeleri, hedefler ve iş planlarını paylaştılar.

TTMD Temsilcilik Toplantısı Dijital Ortamda Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr