Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı

 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen, 2019-2020 dönemi 4. eğitim semineri 23.11.2019 tarihinde, “Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler” konusunda gerçekleştirildi. MMO İzmir Tepekule Kongre Merkezi Ege Salonu’ndaki etkinliğe, onuşmacı olarak  Orhan Gürson katılırken seminerin oturum başkanlığını Necdet Tunalı yaptı.
Seminere, buz veya soğuk su depolama ile depolama ve geri kazanım, su dolaşımlı ısı pompası sistemleri geri kazanımı ve soğutma kulesi geri kazanımı, anlatarak başlayan Orhan Gürson, daha sonra su dolaşımlı batarya geri kazanımı sistemleri ve drenaj sularında ısı geri kazanımı hakkında  bilgiler verdi. Su dolaşımlı ısı geri kazanımlı sistemlerin detaylarını aktaran Gürson, son bölümde katılımcılardan gelen soruları yanıtladı. Seminer, TTMD İzmir Temsilcisi Seçkin Erdoğmuş’un konuşmacı ve oturum başkanına teşekkürü ile son buldu. 
 
Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı Su Dolaşımlı Isı Geri Kazanımlı Sistemler Semineri Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr