Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı

TTMD Bursa Temsilciliğinin düzenlediği Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi konulu eğitim semineri 14 Aralık Cumartesi günü BAOB Bursa Akademik Odalar Birliği’nde yapıldı. Abdurrahman Balkıs’ın oturum başkanlığını yürüttüğü seminere Eren Kalafat konuşmacı olarak katıldı.

Sunumuna ilk olarak depremler hakkında kısa bilgi verip, depremlerin yıkıcı etkilerini örnekleyerek başlayan Eren Kalafat daha sonra yerel ve uluslararası yönetmelikleri anlattı. Sismik koruma ve titreşim yalıtımıyla ilgili mühendislik ve uygulamalardan bahseden Kalafat, sunumunun sonunda sismik koruma uygulaması örnekleri sundu. Dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla seminer tamamlandı.

Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı Mekanik Tesisat Sismik Koruma Tasarımında Mühendisliğin Önemi Anlatıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr