Kapalı Hacimlerde ve İklimlendirme Sistemlerinde Ultraviyole Işınım ile Dezenfeksiyon: Teori ve Pratik Kitabı Yayımlandı

Kitabı İndirmek İçin
 
Mesleğimizi uygularken ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak, bu çerçevede binalarda sağlıklı, güvenli, konforlu yaşanabilir ortamlar yaratmak, doğanın imkanlarını da kullanarak enerji etkin ve çevreyi koruyan çözümler üretmek ve bu doğrultuda diğer meslek ve uzmanlık paydaşları ile eşgüdüm içinde hareket etmek amacıyla Türk Tesisat Mühendisleri Derneğimiz çalışmalarını 1992’den bu yana aralıksız sürdürmektedir. 
 
TTMD İç Çevre Kalitesi Teknik Komitesi UVC Çalışma Grubu’nun düzenlediği “KAPALI HACİMLERDE ve İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNDE ULTRAVİYOLE IŞINIM ile DEZENFEKSİYON: TEORİ ve PRATİK SEMİNERİ” çevrimiçi olarak 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. 
 
Bu seminerde elde edinilen bilgi ve paylaşımlar ışığında “Kapalı Hacimlerde ve İklimlendirme Sistemlerinde Ultraviyole Işınım ile Dezenfeksiyon: Teori ve Pratik” kitabı, TTMD İç Çevre Kalitesi Teknik Komitesi UVC Çalışma Grubu tarafından TTMD’nin 40 numaralı Yayını olarak hazırlanmıştır. 
 
“Kapalı Hacimlerde ve İklimlendirme Sistemlerinde Ultraviyole Işınım ile Dezenfeksiyon: Teori ve Pratik” kitabının hazırlanmasında emeği geçen bildiri sahiplerine, değerli editörlerimiz Prof. Dr. Macit Toksoy, Prof. Dr. Sait Cemil Sofuoğlu, Doç. Dr. Ziya Haktan Karadeniz ve Prof. Dr. Orhan Ekren’e ve bu kitabın yayımlanmasındaki katkılarından dolayı Johnson Controls ve Ventek’e teşekkür ediyor 40 numaralı TTMD Yayınının yararlı olmasını diliyoruz.  
 
 
Kapalı Hacimlerde ve İklimlendirme Sistemlerinde Ultraviyole Işınım ile Dezenfeksiyon: Teori ve Pratik Kitabı Yayımlandı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr