Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası

 
TTMD Adana İl Temsilciliği 2019/2020 Eğitim yılı birinci semineri 25 Eylül 2019 tarihinde MMO Adana Şubesi’nde gerçekleştirildi. Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası konulu seminere Ersin Yücel konuşmacı, Emircan Muratlı ise oturum başkanı olarak katıldı. 
Yücel sunumunda; soğutucu gaz gelişiminin tarihsel özeti, Montreal Protokolü, Ozon Tabakası, küresel ısınma, Kigali Anlaşması, küresel anlaşma ve regülasyonların özeti, Türkiye’de F-Gases, F-Gases alternatifleri ve F-Gazların santrifüj gruplara getirdiği avantaj konu başlıklarında teknik bilgiler aktardı. Seminer sonunda TTMD Adana Temsilcisi Savaş Geçgeldi oturum başkanı ve konuşmacıya teşekkür belgesi verdi. 
 
Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası Dünyada Yeni Nesil Soğutucu Akışkan Uygulamaları ve Türkiye’nin Yol Haritası
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr