Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı

Webinarı izlemek için: 

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin düzenlediği Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu konulu webinar 12 Haziran 2020 tarihinde yapıldı. Moderatörlüğünü TTMD Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Gökay’ın yürüttüğü webinara Tarık Güner konuşmacı olarak katıldı.

Birçok işletmede ya da fabrikada eşanjörlerde problemler yaşandığını ancak bu problemlerin göz ardı edildiğine dikkat çekere sunumuna başlayan Tarık Güner, kilitlenme/stall durumunun eşanjörlerde bilinmeyen ama bir var olan bir gerçek olduğunu söyleyerek stall tanımı yaptı. Güner stall’ın hangi durumlarda gerçekleşeceğini ve çözüm önerilerin anlattıktan sonra sunumunu kondens pompası örneği üzerinden tamamladı.

Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı Buhar Kullanılan Eşanjörlerde Isınamama Problemleri – Stall/Kilitlenme Durumu Anlatıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr